Detajet

Lloji i njoftimit

Shitet

Tipologjia e apartamentit

1+1

Sipërfaqe në m2

66

Numri i tualeteve

1

Garazh i përfshirë në cmim

Jo

Ashensor

Jo

Statusi i Apartamentit

Me hipotekë

Gjendja e Apartamentit

I pamobiluar

Adresa

lagjia 1, Korçë

Kati i apartamentit

2

Përshkrimi

Shiten dy apartamente në lagjen 1, Korçë. Apartamentet kanë tipologji 1+1 dhe ndodhen në katin e 2 dhe të 3 të një vile 3 katëshe. Apartamentet kanë sipërfaqe përkatësisht në katin e 2-66,4 m2 dhe në katin e 3-64,1 m2. Janë të organizuara në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Ndërtesa është e re e vitit 2022. Çmimi 800 euro/m2. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

2 Apartamente në shitje, Lagjia 1, Korçë

€800

22 Sep

ID REKLAMËS: 2874

Vlerësimet e Blerësve

Newsletter

Chat Us