Details

Product condition

new

Lloji i njoftimit

Jepet me qera

Siperfaqja ne m2

168

Adresa

Kamez

Description

Jepet ambjent biznesi me qera në një prej zonave më të kërkuara dhe të preferuar për të bërë investime të ndryshme, në Kamëz. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si: klinika, qendër kursesh, parukeri, etj. Ambjenti ka sipërfaqe totale 168.08m2, sipërfaqe netto 148.74m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 19.34m2. Ndodhet në katin e parë të një godine të mirë-mbajtur me ashensor. Cmimi i qerasë 5 Euro/m2. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Newsletter

Chat Us