Detajet

Gjendja e produktit

new

Përshkrimi

Apartament 1+1 me Qira prane Rruges se Kavajes dhe Bulevardit Gjergj Fishta. Organizohet ne 1 dhome gjumi,soxhorno, 1 tualete me hapesira te bollshme. Planimetri standarte , shperndarje ne cdo ambjent behet nga korridori. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese sa me komode duke perbere keshtu edhe nje prej zonave me me teper zhvillim te koheve te fundit. Apartamenti jepet bosh zyra.

Newsletter

Chat Us