Detajet

Gjendja e produktit

new

Përshkrimi

Prane Kompleksit Kontakt jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2 . Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti disponon dhe 1 post parkimi te perfshire ne cmim.

Apartament 2+1 prane Kompleksit Kontakt

€500

12 Sep

ID REKLAMËS: 2752

Vlerësimet e Blerësve

Newsletter

Chat Us