Detajet

Gjendja e produktit

new

Përshkrimi

Jepet me qera apartament në lagjen 4, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe ndodhet në katin e 2. Është i mobiluar, arredim bashkëkohor si edhe është ndërtim i ri. Disponon gjithashtu edhe ballkon. Çmimi i qerasë afatgjatë është i diskutueshëm, ndërsa për qera afatshkurtër çmimi shkon 500 euro/muaji. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Apartament me qera, lagjia 4, Korçë

€500

22 Sep

ID REKLAMËS: 2796

Vlerësimet e Blerësve

Newsletter

Chat Us