Detajet

Gjendja e produktit

new

Përshkrimi

Shitet apartament në lagjen 13, Korçë. Apartamenti ka tipologji 3+1 dhe është i organizuar në sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, tualet, korridor, lavanderi dhe ballkon të madh. Ka një sipërfaqe prej 136 m2 dhe ndodhet në katin e 2 mbi dyqan. Pallati është me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar. Çmimi 100,000 euro, i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Apartament në shitje, Lagjia 13, Korçë

€100000

22 Sep

ID REKLAMËS: 2802

Vlerësimet e Blerësve

Newsletter

Chat Us