Details

Description

Flex Decor kerkon te punesoje Menaxher dyqani , rroga 60 000 lek neto + bonuse sipas shitjeve , Rruga Teodor Keko. Kriteret: ✔️Te kete mbaruar arsimin e larte ne profilin Administrim biznes ose Marketing. Ofrohet: 🟧Rroga baze 60.000 lek (neto) + perqindje sipas shitjeve 🟧Orari i punes 09:00-18:00 🟧Mundesi rritje dhe zhvillimi 🟧Kushte shume te mira pune Te gjithe te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne nr e tel: 📞 +355 69 706 8933 📍 Adresa: Rruga Teodor Keko, Astir

Kerkohet Menaxher Dyqani

free

23 Jan

Location

AD ID: 3350

Buyers Review

Newsletter

Chat Us