Details

Product condition

new

Lloji i njoftimit

Shitet

Tipologjia e apartamentit

1+1

Sipërfaqe në m2

74

Numri i tualeteve

1

Garazh i përfshirë në cmim

Jo

Ashensor

Jo

Statusi i Apartamentit

Me hipotekë

Gjendja e Apartamentit

I mobiluar

Adresa

Qerret

Kati i apartamentit

3

Description

Shitet apartament në Qerret, Kavajë. Vendndodhje perfekte larg zhurmave të qytetit, mes ajrit të pastër dhe bregdetit ranor. Zona ka infrastrukturë të rregullt dhe një rrjet të mirëfilltë shërbimesh të ndryshme. Apartamenti për shitje ka sipërfaqe bruto 74 m2 dhe sipërfaqe neto 68 m2. Ka tipologji 1+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e tretë banim, në një pallat shumë të mirëmbajtur pa ashensor. I pozicionuar në vijë të dytë bregdetare, vetëm 1 minutë larg detit. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Newsletter

Chat Us