Detajet

Përshkrimi

JOSHJE KLASIKE Aromë elegante që prezantohet nga klasikja dhe e përherëshmja. Një aromë mahnitëse dhe tërheqëse për femra me karakter dhe stil. Femme Noblesse Femërore Nota Kryesore: Portokall Borzilok Nota Zemre: Ylang-ylang Kanellë Nota Bazë: Mjaltë Tonka

Newsletter

Chat Us