Details

Product condition

new

Lloji i njoftimit

Shitet

Tipologjia e apartamentit

1+1

Sipërfaqe në m2

86

Numri i tualeteve

1

Garazh i përfshirë në cmim

Jo

Ashensor

Jo

Statusi i Apartamentit

Me hipotekë

Gjendja e Apartamentit

I mobiluar

Adresa

Siri Kodra

Kati i apartamentit

2

Description

Shitet apartament në Rrugën Siri Kodra, pranë Bulevardit të Ri. I pozicionuar në një zonë shumë të kërkuar për banim, pranë shumë institucioneve të rëndësishme dhe lehtësisht e aksesueshme me rrugët kryesore të qytetit. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 86m2 dhe tipologji 1+1. Organizohet në një ambjent ndenje + kuzhinë, një dhome gjumi, një tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e dytë banim në një godinë të re. Apartamenti është totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Newsletter

Chat Us