Detajet

Gjendja e produktit

used

Selling Type

offering

Lloji i Çmimit të Produktit

negotiable

Përshkrimi

Shitet ⭕Hyundai i 30 Cmimi:3800 € Marka:Hyundai Modeli:i 30 Viti:2009 Kilometra:117 000 km Motori:1400 cc Lenda djegese:Gaz/Benzine (Fabrike) Kambio:Manual Dogana:E paguar Targa: shqiptare Vendndodhja:Tirane Kontakt:355 69 44 33 021 Info shtese:⭕Letrat e  prera me siguracion mini kasko deri ne 10/08/2022.⭕Vaj filtra bobina te saponderruara.⭕Goma 90%.⭕ Makina disponon: aux bluetooth usb. Kamera parkimi dhe kamera per vrojtimin e rruges gjate levizjes. ⭕ Xhama elektrik kondicioner komanda ne timon, fener me lupa qe kthehen sipas drejtimit te timonir etj.

Vlerësimet e Blerësve

Komunikimi

Cilësia e produktit / shërbimit

Si ishte eksperienca juaj me Luxhin Kodra

Newsletter

Chat Us