Details

Product condition

new

Lloji i njoftimit

Shitet

Tipologjia e nderteses

4+1

Sipërfaqe banimi në m2

261

Sipërfaqe truall në m2

666

Numri i tualeteve

më shumë se 2

Garazh / Hapsire parkimi

Po

Statusi i Objektit

Pa hipotekë

Gjendja

I pamobiluar

Adresa

Gjiri i Lalëzit

Katet e Objektit

2

Description

Vilë në shitje tek Turquoise Marina Turquoise Marina është një nga projektet më të mëdha, e vendosur në Hamallaj, Gjirit të Lalëzit. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, pishinë, port detar, bar-restorant. • Lehtësirat: Plazh privat, ankorim për varka, parkim i dedikuar, korsi biçikletash, ambiente sportive. Është e përbërë nga 1 kat nëntokë + 2 kate. Vila ka një sipërfaqe parcele prej 666.26 m2 dhe sipërfaqe fizike 261m². Sipërfaqja e verandës është 120 m2 dhe sipërfaqja e oborrit 607,25 m2. Kati nëntokë është openspace. Kati i parë është i organizuar në sallon, ambjent ngrënie, kuzhinë, një dhomë gjumi, tualet dhe verandë. Kati i dytë është i organizuar në tre dhoma gjumi, 2 tualete dhe verandë. Vila është në fazë përfundimi. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Newsletter

Chat Us