Detajet

Gjendja e produktit

new

Përshkrimi

Shitet Super apartament në lagjen 18, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe është I organizuar në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 2 dhe ka një sipërfaqe prej 110 m2. Pallati është i ndërtuar në 2 vitet e fundit, 2021-2022, i pajisur me ashensor, panele diellore dhe mure të patinuara. Çmimi 8,400,000 lek. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Super apartament në shitje, Lagjia 18, Korçë

€72000

22 Sep

ID REKLAMËS: 2799

Vlerësimet e Blerësve

Newsletter

Chat Us