Details

Product condition

new

Lloji i njoftimit

Shitet

Tipologjia e nderteses

3+1

Sipërfaqe banimi në m2

169

Sipërfaqe truall në m2

348

Numri i tualeteve

më shumë se 2

Garazh / Hapsire parkimi

Po

Statusi i Objektit

Pa hipotekë

Gjendja

I pamobiluar

Adresa

Green Coast

Katet e Objektit

2

Description

Vilë në shitje-Green Coast Green Coast konsiderohet si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme Shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetesës në një arkitekturë bashkëkohore, frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme Shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu e turkuazë dhe kodra të gjelbëruara, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar. Vila ka sipërfaqe parcele 348.15m2, sipërfaqe totale ndërtimi 169.02m2, sipërfaqe verande 10.75m2 dhe sipërfaqe parkimi 47.45m2. Hapësira e brendshme e vilës është e organizuar në katin përdhe në ambjent ndenje+gatimi+ngrënie dhe tualet, ndërsa kati i parë është i organizuar në 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verandë. Cmimi i shitjes 535.000 Euro.

Newsletter

Chat Us