Details

Product condition

new

Lloji i njoftimit

Shitet

Tipologjia e apartamentit

1+1

Sipërfaqe në m2

56

Numri i tualeteve

1

Garazh i përfshirë në cmim

Jo

Ashensor

Po

Statusi i Apartamentit

Pa hipotekë

Gjendja e Apartamentit

I pamobiluar

Adresa

Don Bosko

Kati i apartamentit

1

Description

Apartament në shitje-Tiranë "Twister Palace" është godinë banimi dhe shërbimi 4-10 dhe 11 kat me 2 kate parkimi nën tokë dhe ndodhet shumë pranë rrugës “Don Bosko”, konkretisht midis rrugëve dytësore "Karaj" dhe "Eshref Frashëri", Tiranë. Karakteri i zhvillimit të zonës është miks, ku dominon banimi. Arkitekti Nicola Ghilardi ka sjellë me anën e ketij projekti linja elegante, hapësira komode, ambiente argëtimi për fëmijë dhe të rritur nëpërmjet një oborri me karakter rekreativ, në qendër te strukturës. Në altimetri, struktura është projektuar në mënyrë të tillë që të lejojë një ajrim dhe diellëzim optimal të saj. Apartamenti ka sipërfaqe totale 56.12m2, sipërfaqe e brendshme 48.32m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 7.80m2. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie dhe tualet. Apartamenti ndodhet në një godine në ndërtim e sipër. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Newsletter