Details

Product condition

new

Lloji i njoftimit

Shitet

Tipologjia e apartamentit

1+1

Sipërfaqe në m2

59

Numri i tualeteve

1

Garazh i përfshirë në cmim

Jo

Ashensor

Po

Statusi i Apartamentit

Pa hipotekë

Gjendja e Apartamentit

I pamobiluar

Adresa

Ish Fusha e Aviacionit

Kati i apartamentit

4

Description

Shitet apartament tek "Ish Fusha e Aviacionit", në rrugën Beniamin Kruta. Apartamenti ndodhet në një objekt banimi dhe shërbimi 9 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë, ku cilësia e punimeve është e lartë, fasada e ventiluar, vetrat e pajisura me dopio xham, izolim akustik, sistemet hidraulike të markave cilësore, sistem kondicionimi multisplit. Apartamenti ka sipërfaqe totale 59.07m2, sipërfaqe të brendshme 50.48m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 8.58m2. Apartamenti është i organizuar në ambjent ndenje+gatimi+ngrënie , dhomë gjumi dhe tualet. Ndodhet në katin e 4 banim të një godine në ndërtim e sipër me ashensor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Apartament në shitje-"Ish Fusha e Aviacionit"

€61000

06 Feb

AD ID: 3273

Buyers Review

Newsletter