Details

Product condition

new

Lloji i njoftimit

Shitet

Tipologjia e apartamentit

1+1

Sipërfaqe në m2

50

Numri i tualeteve

1

Garazh i përfshirë në cmim

Jo

Ashensor

Po

Statusi i Apartamentit

Në proces Hipotekimi

Gjendja e Apartamentit

I pamobiluar

Adresa

Golem

Kati i apartamentit

1

Description

Apartament në shitje-Golem Shitet apartament në një ndër zonat më të kërkuara të qytetit gjatë sezonit veror dhe jo vetëm, në Golem. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme si: farmaci, cerdhe/kopshte/shkolla, markete/supermarkete, bar-restorante, etj. Apartamenti ka sipërfaqe totale 50.5m2, sipërfaqe të brendshme 44m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 6.5m2. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrënie, tualet. Ndodhet në katin e parë banim të një godine në përfundim e sipër. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Newsletter