Details

Siperfaqja ne m2

250

Adresa

Vlore Radhime

Description

Beach bar auroda ne Radhime *JEPET ME QERA* Ndodhet ne afersi te detit 150 m Eshte ne gjendje pune . Eshte edhe kuzhina qe jepet dhe sherben dhe restorant dhe piceri Te interesuarit te kontaktojne ne: +355695421367 #beach #bar #auroda #rradhime #jepet #meqera #neafersitedetit150m #kushina #restorant #piceri #kontaktoni #telefon #whatssap #njoftimepunesimi #njoftimebiznesi #plazh

JEPET ME QERA BEACH BAR AURODA NE RRADHIME

free

05 Jun

Location

AD ID: 3569

Buyers Review

Newsletter