Details

Siperfaqja ne m2

600

Adresa

Qerret

Description

Tokë në shitje-Kavajë Shitet tokë në një ndër zonat më të kërkuara dhe preferuara, në Qerret. Zona në të cilën ndodhet toka është një mundësi e mirë për të bërë ndërtime të ndryshme si: vilë, pallat, magazinë, etj. Toka ka sipërfaqe 600m2, ndodhet shumë pranë bregut të detit. Toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Newsletter