Details

Add type

Shitet

Model

Passat

Year

2015

Mileage

120000-129999

Fuel type

Benzin

Transmission

Automatic

Color

E bardhë

Number of doors

4/5

Description

• Makina eshte ne gjendje shume te mire. • E kam blere makinen ne vitin 2018 me rreth 20.000 km. • Nga ajo kohe deri me sot makinen e kam perdorur vetem une me familjen time ne Gjermani. Sherbimet jane bere rregullisht ne oficinen e VW ne Landsbergerestrasse München. • Nuk kam pasur asnjehere asnje problem. • Makina nuk ka qene asnjehere e perplasur. • Gomat jane per te per 4 stinet, dhe jane te reja (jane blere ne fund te korrikut 2023) • Dogana eshte paguar ndesa targat do i bej ne ditet ne vijim. Ju lutem vetem persona serioz qe jane vertete te interesuar. Ju lutem mos u ofendoni nese do ju bej disa pyetje para se te vendosim per nje takim, por do veproj keshtu per te larguar persona qe jane vetem kureshtare.

Volkswagen passat viti 2015

€17000

13 Sep

AD ID: 3755

Buyers Review

Newsletter