Detajet

Gjendja e produktit

new

Lloji i njoftimit

Jepet me qera

Tipologjia e apartamentit

2+1

Sipërfaqe në m2

120

Numri i tualeteve

1

Garazh i përfshirë në cmim

Jo

Ashensor

Po

Statusi i Apartamentit

Me hipotekë

Gjendja e Apartamentit

I mobiluar

Adresa

Rruga Sami Frasheri - Bllok, Shqipëri

Kati i apartamentit

1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek LSI. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor dhe te miradministruar. Organizohet ne nje sallon te madh me dalje ne ballkon, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi si dhe nje tualet. Zona te ofron shume fasilitete si bare ,restorante ,shkolla,farmaci,qendra shendetsore per nje jetese te qete dhe komode.

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE BLLOK

€600

13 Sep

ID REKLAMËS: 2779

Vlerësimet e Blerësve

Newsletter

Chat Us