Detajet

Gjendja e produktit

new

Përshkrimi

Apartament me qira 2+1 i mobiluar tek kompleksi Green City ne Astir. Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. Mobilimi eshte i ri dhe komod. Ne cmim ka te perfshire edhe nje post parkimi ne katin -1. Lirohet ne daten 1 Tetor.

Apartament 2+1 +post parkimi te green city astir

€450

22 Sep

ID REKLAMËS: 2787

Vlerësimet e Blerësve

Newsletter

Chat Us