Details

Product condition

new

Siperfaqja ne m2

3000

Adresa

Autostrada Tr-Dr km1

Description

Pershendetje nqs ju intereson une jap me qera nje objekt me super vendndodhje ne hyrje te autostrades industriale Tirane - Durres km1 Objekti ka gjithesej 1000 m2 dhe 2000 m2 truall. I ndare ne 3 kate 350m2 kati plus hapsire per magazinim mbrapa 1000m2 dhe hapsire parking para objektit 1000 m2. Vendndodhja afer tregun agro-ushqimor. Jepet komplet objekti me hapsirat para dhe mbrapa. Nr 0683998883

Newsletter